Wij bieden hulp aan Crisis gezinnen en alleenstaande

Al enige tijd zijn wij druk bezig op een locatie waar crisis gezinnen met kinderen (jongste kind is 3 maanden) en alleenstaande worden opgevangen. De hulp is hier hard nodig daar de mensen en kinderen niet veel hebben, en dat is brood nodig. De hulp die we hen tot nu toe hebben geboden is het regelen van kleding zowel nieuw als 2e hands, levensmiddelen zoals brood en vis,bedden dit omdat heel veel mensen slapen op een pallet omdat er geen bed is. 

Verder zijn wij druk bezig met het inzamelen van houdbare levensmiddelen en verzorgings producten , maar ook luiers en babyvoeding. Inmiddels zijn we op deze locatie al 3 weken en 1 dag bezig en dat sinds 2 weken elke dag. Binnenkort zullen wij ook daar een plekje hebben 3 x per week en zullen we ook daar eventueel welkom kunnen heten met een deel van ons team.

Kunt u wellicht nog iets missen aan houdbare levensmiddelen of een kleine donatie dan vernemen wij dit heel erg graag van u. Eventueel kunnen wij u een adres via mail verstrekken, zodat u het bij ons in Delft of op deze locatie kan bezorgen/afgeven. I.v.m. privacy van de mensen daar zetten we geen adres op onze website, wij hopen dat u daar begrip voor heeft.

0
0
0
s2smodern
 • Delftse Uitdaging (voorheen Bedrijf & Samenleving Delft)
 • Woonbron Delft
 • Netsolid ICT & Internetdiensten
 • Mobiele Clowniek Fabriek
 • GG's Hairstyling
 • Stichting Uit De Brand  Kinderen Van De Voedselbank
 • Bakkerij 't Stoepje

Bereikbaarheid

 • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (s.v.p. alleen via e-mail)
 • Maandag - vrijdag van 16:00 t/m 18:00
 • Ook via Facebook (evt Persoonlijk Bericht)
 • In het weekend gesloten

Over

"Stichting uit de Brand"

Opgericht door:

 • Aad Mansveld
 • Annewil Blom
 • Monique Kropmans

Doneren

Maak uw donatie over op onze bankrekening. 

KVK nr:27357087
RSIN nummer : 821362203
IBAN : NL51SNSB0772744599 t.a.v. Stichting Uit De Brand